Trofea » Statuetki w promocji - metalowe i szklane

 

Pragniemy Państwu zaproponować niedrogie statuetki o wysokim standardzie wykonania, które są alternatywą do taniej produkcji masowej.

Statuetki METALOWE, uniwersalne:

Statuetki wykonane są ręcznie ze stali pokrytej galwanicznie mosiadzem, miedzią lub pozostawione w naturalnym kolorze stali. Każda ze statuetek posiada miejsce na którym można wkleić emblemat z daną dyscypliną sportową lub wykonać emblemat wg wzoru. Statuetka umocowana jest do marmurowej podstawki, na której można umieścić dedykację. Statuetki mają wysokość od 15 - 20 cm.

Zapraszamy do współpracy jednocześnie prosimy o zamawianie z wyprzedzeniem. Statuetki wykonywane są w naszej pracowni tylko na indywidualne zamówienie. Cena 1 szt. statuetki to 55 zł brutto. OFERTA...

Statuetki SZKLANE:

Statuetki szklane wykonane metodą stapiania szkła z ręcznie namalowaną grafiką. Farba jaka użyta jest do zdobienia statuetki stapia się w piecu trwale łącząc się ze szkłem. Na statuetce można umieścić dedykację wykonaną ręcznie lub w technologii grawertonowej. Na fotografiach znajdują się statuetki przykładowe. Statuetki mogą być ozdobione zgodnie z ustaleniami. Wysokość statuetek mieści się od 15 - 20 cm.

Zapraszamy do współpracy jednocześnie prosimy o zamawianie z wyprzedzeniem. Statuetki wykonywane są w naszej pracowni tylko na indywidualne zamówienie. Cena 1 szt. statuetki to 45 zł brutto. OFERTA...