Statuetki, trofea, medale, puchary - od projektu do realizacji!

Artistic Dreams - jesteśmy firmą rodzinną, zatrudniamy profesjonalistów o specjalizacjach takich jak rzeźba, malarstwo i grafika komputerowa. Służymy Państwu naszym wieloletnim doświadczeniem doradzamy w wyborze i aranżacji odpowiedniej nagrody, dyplomu czy podziękowania.

Statuetki wykonujemy ręcznie z wykorzystaniem zapominanych już technologii. Statuetki ze stali i metali nieżelaznych - statuetki odlewane - pokrywane są galwanicznie patynowanym metalem o odpowiednim kolorze np. "na antyczne złoto" co statuetkom nadaje ciekawego antycznego charakteru. Statuetki wytwarzane przez nas nadają rangi i prestiżu imprezom na którym są wręczane jako nagrody.

Firma rodzinna Artistic Dreams od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu statuetek metalowych i szklanych, pucharów, medali i dyplomów. Wszystkie statuetki wykonujemy ręcznie w małych seriach lub jednostkowo. Zapraszamy do współpracy urzędy miast i gmin, firmy, instytucje, muzea, związki i kluby sportowe, aerokluby, szkoły, szkoły wyższe, uniwersytety i politechniki.

Tematyka statuetek jest ogromna - nagrody sportowe (puchary, medale, dyplomy), statuetki muzyczne, statuetki teatralne, statuetki dla wędkarzy, statuetki dla żużlowców, zwycięzców w piłce siatkowej, piłce ręcznej i nożnej, nagrody dla UKS-ów, statuetki i nagrody dla absolwentów i maturzystów. Wykonujemy medale, nagrody i statuetki dla szkół muzycznych oraz sportowych organizacji kościelnych. Nasze statuetki i nagrody są wykonywane na festiwale filmowe w Polsce i Europie. Obsługujemy banki projektując i wykonując podziękowania, statuetki dla i ich kontrachentów i klientów. Nagrody dla najlepszego przedsiębiorcy, dyrektora, pracownika.

Zapraszamy również klientów indywidualnych, dla których wykonujemy dyplomy i podziękowania oraz statuetki okolicznościowe. Nasze nagrody żeglarskie i modelarskie są nagrodami w prestiżowych regatach, znaczki (pinsy) i medale, tłoczone i odlewane więńczą sukcesy myśliwskie i wędkarskie. Nagrody i statuetki w rajdach samochoodowych, quadach i motocrosowych, wyścigi rowerowe MTB, nagrody i medale dla uczestników maratonów i półmaratonów oraz innych imprez biegowych, Wykonujemy puchary, statuetki i dyplomy dla hodowców gołębi i ptaków egzotycznych, obsługujemy wystawy psów i kotów rasowych a także zwierząt hodowlanych. Dla wszystkich wykonujemy z pasją co roku trofea sportowe, nagrody, medale, podziękowania i wiele więcej.

Ceny naszych statuetek ustalamy indywidualnie dla każdego zlecenia w zależności oraz wyboru technologii w której będzie wykonywana statuetka, medal, puchar lub dyplom.

Na każdym trofeum można umieść dedykację. Wykonujemy napisy metodą grawertonową (sublimacja), grawerowanie mechaniczne i laserem oraz napisy wykonywane ręcznie.

Prosimy o składanie zamówień z wyprzedzeniem.

Zapraszamy do współpracy
Zbigniew Pstrusiński i pracownicy

tel. +48 (34) 372 08 15
tel. kom: 604 25 67 42, 668 126 110statuetki, medale, trofea, puchary

Wszelkie prawa zastrzeżone! Na mocy ustawy z dnia 30.06.2000 r. Prawo własności przemysłowej
(Dz.U. z 2001 r. Nr 49 poz. 508) na mocy Ustawy z dnia 04.12.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 79. All right reserved.

 


pozycjonowanie stron Częstochowa